Zakończenie roku szkolnego w klasach 4-8

II etap edukacji

25 czerwca 2021 roku odbyło się zakończenie roku szkolnego w Dwujęzycznej Szkole Podstawowej w Łomiankach.
W uroczystości udział wzięli uczniowie klas 4-8, Dyrekcja szkoły, Kadra Pedagogiczna i Rodzice. Nauczyciele serdecznie gratulowali uczniom wręczając świadectwa z wyróżnieniem, nagrody książkowe, jak również dyplomy i puchary za osiągnięcia w konkursach przedmiotowych na szczeblu ogólnopolskim. Po części oficjalnej, nastąpiła część artystyczna, którą przygotowali sami uczniowie. Były wiersze, tańce i podziękowania dla Dyrekcji, Kadry Pedagogicznej, Rodziców i pracowników szkoły.
Uczniowie klasy siódmej uroczyście pożegnali klasę ósmą, która skończyła przygodę z naszą placówką.
Poniżej zamieszczamy przemówienie przygotowane przez uczniów klasy siódmej dla uczniów klasy ósmej:

Drodzy Państwo!
Zebraliśmy się tutaj dzisiaj, by zakończyć ten rok szkolny, ale również, by pożegnać klasę ósmą, która niestety już nigdy więcej nie przekroczy progów naszej szkoły jako uczniowie.
Teraz chcielibyśmy pokierować kilka słów dla naszych najstarszych kolegów i koleżanek. Droga klaso ósma, wnieśliście do naszej szkoły wiele pozytywnych uczuć i przygód. Jesteście bardzo mądrą, kreatywną, a co najważniejsze zgraną klasą. Tych i wielu innych cech, nigdy nie zapomnimy.
Niektórych z was znaliśmy lepiej, niektórych mniej, ale każdy z was był darem dla naszej szkoły, który niestety teraz zostaje nam odebrany. Ze stu procentową pewnością poradzicie sobie w nowym otoczeniu oraz osiągniecie duży sukces.
W imieniu moim, naszej klasy oraz wszystkich tu zebranych życzymy Wam wszystkiego najlepszego w dalszym etapie waszego życia!
Uczniowie klasy siódmej

Wszystkim uczniom naszej szkoły życzymy cudownych wakacji i wspaniałego odpoczynku!
Dyrekcja
Kadra Pedagogiczna