Uroczysty Apel

WIELKIE SUKCESY!

W dniu 20 czerwca 2023r. w naszej szkole odbył się uroczysty apel. To był piękny słoneczny dzień ale przede wszystkim dzień pełen emocji i wspaniałych wrażeń.

Podczas spotkania podsumowaliśmy wszystkie konkursy ogólnopolskie realizowane w minionym roku szkolnym 2022/2023.

Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w tak ważnym dla całej społeczności wydarzeniu. Duże brawa dla naszych uczniów! Nagrody książkowe, dyplomy i upominki przyjęło dzisiaj ponad 160 laureatów z naszej szkoły. To wspaniała i bardzo liczna drużyna. Tytuł laureata to wynik całorocznej pracy wszystkich nagrodzonych dzisiaj uczniów. Rodzice, Nauczyciele, zaproszeni goście byli pod wielkim wrażeniem. Gromkimi oklaskami nagradzali naszych LAUREATÓW!

Olimusy z języka angielskiego, hiszpańskiego, konkursy przedmiotowe 2022/2023 wpisują się dzisiaj do pięknej historii naszej szkoły. Nagrodę odebrali również Finaliści Konkursu Przedmiotowego z j. Angielskiego-:) BRAWO!
Lista jest bardzo, bardzo długa… Gratulujemy również uczniom z pierwszego etapu edukacyjnego. Jest to początek edukacyjnej drogi a już dzisiaj mogliśmy podsumować tak wspaniałe Wasze sukcesy.
Na zakończenie gratulujemy Nauczycielom, którzy z wielką starannością uczą i dbają o naszych uczniów aby wierzyli w swoje możliwości i mieli motywację do nauki… Jesteście NAJLEPSI! Gratulacje!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć. Jesteśmy przekonani, że poczują Państwo klimat sukcesów naszej szkoły i pozytywnej energii, która zawsze nam towarzyszy!

BRAWO! GRATULACJE! JESTEŚMY Z WAS DUMNI!