Szkolny Apel

klasy 0-8

W dniu 5 października 2022r. w naszej szkole odbył się w tym roku szkolnym pierwszy Apel. Było nam niezmiernie miło spotkać się z uczniami klas 0-3 i uczniami klas 4-8.

Cieszymy się, że mogliśmy wspólnie omówić sprawy dydaktyczno-wychowawcze oraz zaprezentować uczniom naszą propozycję konkursów szkolnych i ogólnopolskich, które będziemy realizować w najbliższym czasie.

Podczas Apelu przedstawiliśmy skład samorządu szkolnego, którego opiekunem jest Pani Magdalena Serafin. W skład Samorządu Szkoły weszli przewodniczący z poszczególnych klas a Przewodniczącym Samorządu został uczeń z klasy 6a Maciej Cłapiński! Trzymamy kciuki za wszystkie działania na rzecz naszej szkoły. Gratulujemy wszystkim uczniom, którzy znaleźli się w tak ważnym dla szkoły zespole. Pamiętajcie, że zawsze możecie na nas liczyć.

Nie zapominamy o Wolontariacie, który w tym roku szkolnym wystartował z dużym zaangażowaniem. Opiekunem Wolontariatu jest Pani Katarzyna Świderska. Już dzisiaj wiemy, że odbędzie się wiele zbiórek i akcji charytatywnych, o których na bieżąco będziemy informować i zachęcać do udziału całą społeczność szkolną.

W klasach 0-3 bardzo dużo pozytywnych emocji było podczas podsumowania wzorowych postaw w ramach projektu BRACTW. Opiekunem bractw jest Pani Joanna Trzeciak, która ogłosiła, że największą ilość biletów zdobyło Bractwo ZIEMIA . Życzymy całemu bractwu ZIEMIA wspaniałych i miłych chwil podczas wycieczki, która jest nagrodą za pozytywne postawy całego bractwa w roku szkolnym 2021/2022.

Dodatkowo miłym akcentem były informacje dotyczące przygotowania uroczystości do Dnia Edukacji Narodowej.

Już dzisiaj zapraszamy wszystkich do kibicowania podczas finałowego meczu w piłkę koszykową pomiędzy uczniami i nauczycielami. Ciekawi jesteśmy wyniku. Mecz finałowy odbędzie się na boisku szkolnym (SP) w dniu 13 października podczas 5 i 6 lekcji (godzina 12-14).

Pozdrawiamy,
Dyrekcja Szkoły i Zespół Nauczycieli