Piotruś Pan

Studio Buffo - teatr muzyczny

Uczniowie klas 3-7 z naszej SP wybrali się we wtorek na anglojęzyczne wyjście do Studio Buffo na spektakl ‚Piotruś Pan’ pod opieką nauczycieli języka angielskiego.

‚Piotruś Pan’ jest jedną z lektur omawianych na zajęciach ‚Literature’, więc uczniowie mieli świetną okazję, aby porównać książkę ze spektaklem. Mamy nadzieję, że spektakl wpłynie też na wyobraźnię uczniów i ułatwi im czytanie lektury w języku angielskim.
Przedstawienie dostarczyło nam wielu wrażeń. Byliśmy pod wrażeniem gry aktorskiej i młodego wieku niektórych z aktorów. Niejeden moment podczas sztuki nas pozytywnie zaskoczył.

Po wizycie w teatrze udaliśmy się na lunch w okolice warszawskiej Starówki. Przeszliśmy obok Grobu Nieznanego Żołnierza, Pałacu Prezydenckiego oraz Kolumny Zygmunta. Niektórym klasom udało się też dotrzeć na Rynek Starego Miasta.

Przez cały dzień dopisywała nam piękna, słoneczna pogoda co staje się powoli zwyczajem podczas naszych anglojęzycznych wycieczek. Wydaje się, że słońce towarzyszy nam zawsze kiedy słyszy nasze angielskie rozmowy i widzi roześmiane twarze naszych uczniów.
Language Department