Konkurs Filmów Krótkometrażowych

w języku hiszpańskim

Co za emocje!

Z radością ogłaszamy, że tegoroczną VII edycję ogólnopolskiego konkursu Filmów Krótkometrażowych po hiszpańsku ¡ELE en corto! w kategorii klas VII i VIII szkół podstawowych, wygrali nasi wspaniali uczniowie klasy 8!  🥳 Grupa Loros Morados, w składzie Leon Krzyżowski, Kajetan Jankowski, oraz Bartosz Kubiczek, otrzymują tym samym stypendium na ukończenie tygodniowego kursu języka hiszpańskiego w Mester Spanish School w Salamance (Hiszpania), z zakwaterowaniem i wyżywieniem.

Konkurs organizowało Biuro Radcy ds. Edukacji Ambasady Hiszpanii w Polsce, a finał konkursu odbył się w sali kinowej Warszawskiej Szkoły Filmowej. Polegał on na nakręceniu krótkometrażowego filmu w języku hiszpańskim, nawiązującego do kultury tego kraju.

Chłopcy włożyli mnóstwo pracy, wysiłku, oraz zaangażowania w wykonanie zwycięskiego filmu. Nawiązywał on do corocznej Loterii Świątecznej, która odbywa się w Hiszpanii tuż przed świętami Bożego Narodzenia.

Film o tytule Mágica historia, czyli Magiczna historia, przeobraził się w prawdziwą magiczną historię dla naszych uczniów 🥰

Leonie, Kajtku, Bartku, jesteśmy z Was bardzo bardzo dumni, i gratulujemy sukcesu! 👏🏼🏆

Nie pozostało nam nic innego, jak zaprosić Państwa na krótki seans filmowy 👇🏼👇🏼👇🏼

Language Dept

Magica Historia