Halloween

strrrrrrasznie pięknie się bawiliśmy!

31 października we wtorek w naszym liceum obchodziliśmy Halloween!

Była to doskonała okazja, aby przebrać się za znane lub iście straszne postacie! Na długiej przerwie w konkursie strojów wzięło udział wielu uczniów, ale tylko niektórzy stanęli na podium! Wystąpiły znane postacie z filmów, ale także typowe halloweenowe strachy! Najlepszym według uczniów okazał się być kibic Legii, który faktycznie sieje postrach po zmroku. W ramach nagrody mógł wykazać się siłą i rozbić piñatę wypełnioną słodyczami!
Doceniono także króliczki z klasy 3 i samego szatana z klasy 4, a także skuteczny zespół FBI z klasy 1, aresztujący znaną działaczkę Mafii, Lenę S.
Ale poza konkursem, najstraszniejszy okazał się być Pan Adam Piątek, który przebrał się za matematyczne błędy kardynalne! To dopiero koszmar!
Wszystkim serdecznie gratulujemy i jesteśmy pod wrażeniem waszego zaangażowania!

Na 6 lekcji spotkaliśmy się z reprezentantami wszystkich klas w jednej z sal i rozpoczęliśmy klasowe zawody wycinania dyni! Wszyscy uczniowie włożyli ogrom pracy w swoje projekty, najlepsza jednak okazała się klasa 2! Serdecznie gratulujemy. W ramach nagrody, klasa druga wraz z wychowawcą wybierze się do kina! Wszystkie dynie będą zdobić naszą szkołę jeszcze przez najbliższe dni!