Uroczysty Apel

w Dwujęzycznej Szkole Postawowej

3 marca 2022r. w naszej szkole odbył się uroczysty apel w klasach 0-3 i 4-7.
Cała społeczność szkolna minutą ciszy zaznaczyła wsparcie dla Ukrainy, która obecnie przeżywa trudne chwile 🇺🇦
Podczas apelu Pani dyrektor Jolanta Malesa podsumowała sprawy organizacyjne dotyczące organizacji szkoły oraz zbiórki rzeczy skierowanych do rodzin i żołnierzy ukraińskich. Były ogromne podziękowania skierowane do dzieci, rodziców i nauczycieli, którzy chętnie angażują się w pomaganie. 👏🏼
Ważnym elementem było podsumowanie wyników w nauce uzyskanych przez uczniów klas 4-7 w I semestrze roku szkolnego 2021/2022. Zostali wyróżnieni uczniowie, którzy otrzymali średnią ocen przynajmniej 4,75 i zachowanie bardzo dobre lub wzorowe. Serdecznie gratulujemy uczniom wspaniałych wyników‼️
Dodatkowo Pani dyrektor Meggie Rawicz-Mańkowska podsumowała ogólnopolskie konkursy z języka angielskiego w których zarówno uczniowie młodszych klas i starszych uzyskali tytuły laureata. Z każdej klasy duża grupa uczniów taki tytuł otrzymała 👏🏼 Brawo!
Podczas apelu zostali również nagrodzeni uczniowie młodszych klas w Ogólnopolskim konkursie Olimpusek zintegrowany. Również tytuł laureata otrzymała duża grupa dzieci z poszczególnych klas, a nawet pierwszoklasiści, którzy dopiero zaczynają przygodę edukacyjną…Jesteśmy z Was bardzo dumni!
W klasach 0-3 ważnym elementem było podsumowanie Bractw 👉🏼 to ogromne pozytywne emocje. Uczniowie klas młodszych otrzymali za zebrane bilety mnóstwo dyplomów, z których byliśmy bardzo dumni. Gratulujemy!
Nasza szkołą poza językiem angielskim otrzymała również wspaniałe wyniki w ogólnopolskich konkursach z matematyki i biologii 👉🏼 to również laureaci. Brawo!
Gratulujemy całej społeczności szkolnej, ponieważ pozostali uczniowie zajęli również bardzo wysokie miejsca w pierwszej trzydziestce w całej Polsce. Trzymamy kciuki, aby w sesji letniej sukcesy były jeszcze większe ☺️
Na zakończenie gratulujemy Nauczycielom, którzy z wielką starannością uczą i dbają o naszych uczniów aby wierzyli w swoje możliwości i mieli motywację do nauki…A sukcesów jest bardzo, bardzo dużo! Gratulacje!
Zapraszamy do obejrzenia filmu, który zabierze Państwa w klimat sukcesów naszej szkoły i pozytywnej energii, która zawsze nam towarzyszy!
BRAWO 👏🏼👏🏼👏🏼 GRATULACJE! JESTEŚMY Z WAS DUMNI‼️