Koniec roku szkolnego 2020/2021

Graduation Ceremony

W czwartek 24 czerwca spotkaliśmy się na uroczystości zakończenia roku szkolnego 2020/21 w Dwujęzycznym Liceum Ogólnokształcącym w Łomiankach.

W tym wyjątkowym wydarzeniu wzięli udział: Dyrekcja Liceum, nauczyciele i pracownicy szkoły, uczniowie i przybyli rodzice. Mimo straszliwej burzy, która rozpętała się w Łomiankach, atmosfera w szkole była wspaniała. Wychowawcy wręczyli świadectwa i nagrody, angliści wyróżnili najlepszych uczniów, a Pani Dyrektor przygotowała niespodziankę (bon na 1000 złotych) dla Mateusza Tuczyńskiego, który uzyskał najwyższą średnią w Liceum (5,63) i był laureatem rekordowej liczby konkursów. Mateusz, serdecznie gratulujemy!!!

Na koniec uroczystości nasi uzdolnieni uczniowie umilili nam czas krótkim występem artystycznym. Kamil Kołacz zagrał na pianinie utwór Fryderyka Chopina, a następnie wraz Pawłem Owczarkiem (skrzypce) i panem Pawłem Wróblem (gitara) wykonał utwór Marka Grechuty „Dni, których jeszcze nie znamy”. Zaśpiewały dla nas Nina Ciepluch, Zuzia Jaworska, Ola Wołkowycka i Blanka Jezierska. Wszystkim zaangażowanym w organizację zakończenia roku serdecznie dziękujemy!!!

Na pożegnanie wykonane zostały zdjęcia klasowe, a uczniowie podziękowali Dyrekcji i nauczycielom za wsparcie i zaangażowanie w minionym roku szkolnym.