Minikonferencja klasy 2a📚🎭

Uczniowie klasy 2a przygotowali wyjątkową minikonferencję w języku angielskim, która w całości została przeprowadzona właśnie w tym języku.

Podczas części oficjalnej uczniowie opowiedzieli o tym, jak wyglądają ich lekcje języka angielskiego oraz zaprezentowali różne projekty językowe, nad którymi pracują w trakcie roku szkolnego. Była to świetna okazja, aby pokazać, jak wiele już potrafią i jak chętnie uczą się języka.

W drugiej, artystycznej części wydarzenia, uczniowie wcielili się w role aktorów i w pięknych strojach zaprezentowali przedstawienie „The King’s New Suit”. Młodzi artyści zachwycili publiczność swoją odwagą, zaangażowaniem oraz talentem aktorskim. 🎭

Minikonferencja była poprzedzona wieloma próbami, jednak efekt końcowy zdecydowanie przewyższył nasze oczekiwania. Uczniowie pokazali, że dzięki współpracy i pasji można osiągnąć wspaniałe rezultaty.

W tym szczególnym wydarzeniu uczniów wspierali rodzice, dziadkowie, rodzeństwo oraz nauczyciele języka angielskiego, którzy z dumą oglądali prezentacje i występ swoich podopiecznych. Dziękujemy za obecność i wspólne przeżywanie tego wyjątkowego dnia! 👏

Serdecznie gratulujemy uczniom klasy 2a wspaniałego występu i życzymy kolejnych sukcesów! 🌟📚