📝🎓 Egzamin ósmoklasisty już za nami! ✨📚

Za naszymi ósmoklasistami trzy dni pełne skupienia, wysiłku i emocji. Egzamin ósmoklasisty to ważny moment w szkolnej drodze każdego ucznia – wymaga wiedzy, wytrwałości i opanowania.

Jesteśmy ogromnie dumni z naszych uczniów!
Przez ostatnie miesiące pracowali bardzo intensywnie, przygotowując się do tego wyzwania z zaangażowaniem i determinacją. Dziękujemy Wam za Waszą pracę, odpowiedzialność i dojrzałość, które pokazaliście podczas egzaminów.

Drodzy Ósmoklasiści – trzymamy kciuki za świetne wyniki i spełnienie Waszych edukacyjnych marzeń!