🏃‍♂️⚽ Aktywnie, sportowo i z uśmiechem! 🏀🎯

Ostatnie zajęcia wychowania fizycznego w klasach 4 i 5 były pełne ruchu, pozytywnej energii i świetnej zabawy! 💪😊

Uczniowie uczestniczyli w różnorodnych grach i ćwiczeniach rozwijających sprawność, szybkość, koordynację oraz umiejętność współpracy w grupie. Nie zabrakło sportowej rywalizacji, emocji i ogromnego zaangażowania! 🔥👏

Podczas zajęć uczniowie pokazali, że aktywność fizyczna to nie tylko dbanie o zdrowie, ale także świetny sposób na integrację, budowanie pewności siebie i dobrą zabawę. 🏃‍♀️🤸‍♂️

Każdy dawał z siebie wszystko, a uśmiechy na twarzach najlepiej pokazują, jak wiele radości mogą dawać wspólne zajęcia sportowe! 😄🏅