Posiłki

Firmę REWELACJA CATERING stworzyła osoba, która od wielu lat boryka się z alergią pokarmową, ponieważ zna problem od podszewki, wie, jak ważne jest, by posiłki były pełnowartościowe, przygotowywane bez konserwantów, sztucznych barwników i glutaminianu sodu. Wysoki standard firma zawdzięcza bardzo dobrej jakości produktom i wykwalifikowanemu personelowi kuchni. Z czystym sumieniem możemy nazwać się rodziną i w tym tkwi sekret naszej kuchni.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie  żywienia zbiorowego. Zajmujemy się prowadzeniem stołówek szkolnych i dostarczaniem posiłków do szkół niepublicznych. Prowadzimy spotkania z naszą EKO-dietetyk Panią Moniką Dziemidowicz, która uświadamia dzieci na temat zdrowego żywienia. Dowozimy lunch do firm i posiłki regeneracyjne na budowy. W sposób profesjonalny zorganizujemy przyjęcie okolicznościowe.

Zapewniamy w pełni profesjonalnie skomponowany jadłospis przygotowany we współpracy z Technologiem Żywienia i Panią Dietetyk, kierując się indywidualnymi potrzebami każdego „Małego Klienta”. Firma poleca usługi w zakresie żywienia zbiorowego dzieci i młodzieży, nasze posiłki przyrządzane są zgodnie z wymogami Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

Posiłki dla dzieci tworzymy w oparciu o wieloletnią współpracę z dostawcami różnorodnych towarów, jakość oraz autentyczność pochodzenia jest przez nas sprawdzona i w pełni satysfakcjonująca.

 • Zrezygnowaliśmy ze wszystkich przypraw zawierających szkodliwy glutaminian sodu.
 • Zwracamy bardzo dużą uwagę na jakość mięsa i jaj. Używamy tylko certyfikowanych jaj i kurczaków z wolnego wybiegu.
 • Ze względu na dużą zawartość zakwaszających organizm puryn zrezygnowaliśmy z gotowania zup na wywarach mięsnych.
 • Nasze zupy gotowane są wyłącznie na wywarach z warzyw i ziół z dodatkiem masła klarowanego lub oleju rzepakowego.
 • Produkty, z których tworzymy menu dla dzieci nie zawierają syntetycznego syropu glukozowo – fruktozowego, który przyczynia się do otyłości i powstawania cukrzycy u dzieci.
 • Do słodzenia używamy małych ilości cukru lub w EKO-menu wyłącznie nierafinowanego cukru trzcinowego.
 • W miarę możliwości technologicznych, do przygotowania naszych potraw używamy nierafinowanych pełnowartościowych produktów zbożowych. Używanie tego typu produktów w pełni zaspokaja zapotrzebowanie dzieci na błonnik oraz witaminy, makro- i mikroelementy.
 • Mniej lubiane produkty typu szpinak czy brukselka, staramy się „przemycać” dzieciom w akceptowany przez nie sposób serwując np. szpinakowe kluseczki, zapiekankę makaronową ze szpinakiem.
 • W naszej kuchni używamy tylko dobrych tłuszczów, a w przeważającej części są to: masło klarowane, oliwa z oliwek, olej rzepakowy.
 • Do pieczenia nie używamy żadnych syntetycznych margaryn.
 • Przykładamy bardzo dużą wagę do wybierania produktów bez sztucznych barwników, polepszaczy i konserwantów.
 • W miarę możliwości do przygotowywania posiłków używamy produktów regionalnych i sezonowych (np. sezonowe owoce i warzywa).
 • Posiłki przez nas przygotowywane, dostarczają dzieciom wszystkich niezbędnych składników odżywczych, a jednocześnie są smaczne i akceptowane przez dzieci.
 • Stworzyliśmy program z pokazami kulinarnymi dla dzieci z udziałem naszego kucharza oraz serię wykładów dla rodziców i dzieci z udziałem dietetyka.

Ceny

 

 • Możliwość zamawiania oddzielnie poszczególnych dań
 • Ceny posiłków:

I. Porcje  STANDARD:

 1. Śniadanie, zupa, danie, podwieczorek, deser : 19 zł 
 2. Zupa, danie główne, deser: 16,00 zł
 3. Danie główne: 12,50 zł 
 4. Zupa: 3,50 zł
 5. Śniadanie: 4,50zł
 6. Podwieczorek: 4,50 zł

II. Porcje  MAX:

 1. Śniadanie, zupa, danie główne, podwieczorek, deser: 21,00 zł 
 2. Zupa, danie główne, deser: 17,50 zł
 3. Danie: 13,50 zł
 4. Zupa: 4,00 zł
 5. Śniadanie: 5,00 zł
 6. Podwieczorek: 5,00 zł

III. Porcje EKO:

 1. Śniadanie, zupa, danie główne, podwieczorek, deser: 24,00 zł 
 2. Zupa, danie główne, deser: 20,00 zł 
 3. Danie główne: 15,50 zł 
 4. Zupa: 5,50 zł
 5. Śniadanie : 5,50 zł
 6. Podwieczorek: 5,50zł

 

iKuchnia

iKuchnia  jest wirtualną platformą, dzięki której można zamówić posiłki i zapłacić za nie online. Serwis skonstruowany jest w prosty i przejrzysty sposób, a jego obsługa jest przyjazna dla użytkownika. W razie jakichkolwiek problemów i pytań, służymy pomocą: ikuchnia@ikuchnia.com.pl, tel.: 733 301 522, 575 067 228    

 

Instrukcja obsługi    

    

1. Rejestracja     

Aby zarejestrować się do serwisu, należy wejść w link:   

https://ikuchnia.com.pl/panel/eduspol

a następnie wypełnić kolejno wszystkie pola i zatwierdzić przyciskiem “Zapisz”. Jeśli wszystkie pola zostały poprawnie uzupełnione, na Państwa adres e-mail zostanie wysłana  automatyczna wiadomość. W jej treści znajduje się link, w który należy wejść, aby w pełni aktywować konto w platformie iKuchnia.      

Zdarza się, że wiadomości od serwisu iKuchnia trafiają do folderu SPAM w skrzynkach pocztowych. Jeśli wiadomość od nas do Państwa nie dotarła, prosimy o sprawdzenie tego folderu.   

  

  

2. Zamawianie posiłków     

 Aby zamówić posiłek, należy:     

 • zalogować się do serwisu iKuchnia (link: https://ikuchnia.com.pl/panel/index.phpużywając danych z formularza rejestracyjnego
 • wybrać zakładkę “Zamów posiłek
 • wybrać posiłek korzystając z ramek umieszczonych przy każdym dniu miesiąca

(według jadłospisu utworzonego przez firmę  cateringową)   

Jeśli nie chcą Państwo wybierać dań na każdy dzień oddzielnie, można kliknąć przycisk “Wybierz cały miesiąc”, a następnie wybrać rodzaj jadłospisu (wegetariański lub mięsny). Wszystkie posiłki zostaną wtedy wybrane automatycznie, zgodnie z jadłospisem przewidzianym przez firmę cateringową.     

 • Wybór posiłków należy zatwierdzić przyciskiem “Zamów posiłek”.

    

 3. Płatności oraz sposoby jej naliczania   

 Aby zapłacić za posiłek należy:   

 1.  wybrać zakładkę “Saldo”, a następnie zatwierdzić przyciskiem “Zapłać”
 2. wybrać jedną z dwóch opcji:   

a) “Zapłać online” w przypadku płatności poprzez przelewy24 (w tej opcji naliczana jest opłata w wys. ok. 2% wartości przelewu)    

b) “Zapłać” w przypadku przelewu tradycyjnego – dane do przelewu wyświetlą się na dole strony.

Płatności za zamówione posiłki należy dokonać najpóźniej do piątego dnia roboczego kolejnego miesiąca.   

  

W przypadku rezygnacji z wcześniej opłaconego zamówienia (można ją zgłosić najpóźniej do godz. 9:00 dnia wydania posiłku, z którego się rezygnuje), pojawia się nadpłata, którą mogą Państwo wykorzystać na inne zamówienia lub otrzymać zwrot pieniędzy na konto.     

Uwaga! Pieniądze za anulowane zamówienie nie są zwracane automatycznie, opcję ich zwrotu należy zgłosić do serwisu iKuchnia korzystając z danych kontaktowych w zakładce “Kontakt”. Stan niewykorzystanych środków na koncie w serwisie iKuchnia mogą Państwo sprawdzić w zakładce Saldo”.