Zajęcia dodatkowe

Warsztaty Taneczne

Na zajęciach dzieci będą miały możliwość rozwijać i doskonalić swoje umiejętności taneczne, koordynację ruchową oraz świadomość ciała (...)

czytaj więcej ...

Piłka Nożna

Zapraszam serdecznie wszystkich chętnych na zajęcia z piłki nożnej. To gra zespołowa, w którą gra około 300 milionów zawodników (...)

czytaj więcej ...

Pływanie

Pływanie – jest popularną aktywnością rekreacyjną. Pływanie jest też dyscypliną sportową. Istnieje wiele stylów pływania. Do najpopularniejszych należą (...)

czytaj więcej ...

Programowanie stron internetowych (kl. 5-8 i Gim.)

Tworzenie stron internetowych CODE_RIDERS® to warsztaty dla dziewcząt i chłopców w wieku 10-13 lat (uczniów kl. 5-8), na których poznają i od podstaw. (...)

czytaj więcej ...

Tworzę, więc jestem

Każdy człowiek, a przede wszystkim małe dziecko, posiada nieprzebrane pokłady niczym nieskrępowanej wyobraźni, którą można rozwijać i wykorzystywać do tworzenia szeroko rozumianej sztuki. (...)

czytaj więcej ...

ROBORiders (klasy 0-2 SP)

To zajęcia rozwijające umiejętności programowania, a także zdolności matematyczno-logiczne dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym (...)

czytaj więcej ...

Akademia Informatyki

Na zajęciach uczniowie poznają ciekawe oraz przydatne aplikacje i programy komputerowe (...)

czytaj więcej ...

Ceramika

Zajęcia obejmują działania w zakresie ceramiki oraz rękodzieła (Do It Yourself). Podczas trwania zajęć dzieci lepią z gliny ceramicznej m.in. (...)

czytaj więcej ...

Science Club

We know that kids just love science!  They’re always eager to learn more about the world around them, especially when they’re having fun while they’re learning. (...)

czytaj więcej ...

Świat przyrody

Zajęcia są skierowane do uczniów zafascynowanych światem przyrody, chcących odkrywać, tropić i badać jej różnorodność, lubiących zadawać pytania i szukać na nie niestandardowych (...)

czytaj więcej ...

Dzieciaki lubią zwierzaki

Zapraszam dzieci z klasy 0, 1, 2 i 3 na przyrodniczą przygodę w świecie zwierząt (...)

czytaj więcej ...

Mała Akademia Informatyka

Na  zajęciach uczniowie poznają ciekawe oraz przydatne aplikacje i programy komputerowe, które pozwolą im na poznanie możliwości technologii informacyjnej.(...)

czytaj więcej ...

Tworzenie Gier Komputerowych

Tworzenie Gier Komputerowych to doskonałe połączenie nauki i zabawy w jednym. Warsztaty skierowane są dla dzieci i młodzieży od 9 roku życia. (...)

czytaj więcej ...

Klub gier planszowych

Cotygodniowe spotkania podczas, których będziesz miał możliwość zagrania w różne gry planszowe. Sięgniemy po gry z takich kategorii jak: logiczne, imprezowe (...)

czytaj więcej ...

HARMONOGRAMY ZAJĘĆ DODATKOWYCH

FORMULARZ WYBORU ZAJĘĆ DODATKOWYCH