Zajęcia dodatkowe

Bajki Samograjki

Zajęcia te mają za zadanie wprowadzenie dzieci w świat literatury, świat bajek, baśni, opowiadań i poezji poprzez wspólne czytanie i słuchanie krótkich form literackich (...)

czytaj więcej ...

Film Club (klasy 1-3)

W każdy piątek zapraszamy dzieci klas I-III na zajęcia dodatkowe Film Club. Bynajmniej nie będzie to oglądanie Jasia Fasoli, czy też Różowej Pantery (...)

czytaj więcej ...

Destination Imagination

Destination ImagiNation (DI) jest największym na świecie programem dla dzieci i młodzieży zorientowanym na kreatywne rozwiązywanie problemów. (...)

czytaj więcej ...

Piłka Nożna

Zapraszam serdecznie wszystkich chętnych na zajęcia z piłki nożnej. To gra zespołowa, w którą gra około 300 milionów zawodników (...)

czytaj więcej ...

Pływanie

Pływanie – jest popularną aktywnością rekreacyjną. Pływanie jest też dyscypliną sportową. Istnieje wiele stylów pływania. Do najpopularniejszych należą (...)

czytaj więcej ...

MatFrajda®

to przyjazny i skuteczny program nauczania matematyki dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Wspieramy dzieci w nauce i rozwijamy (...)

czytaj więcej ...

Przygoda z książką

Na tych zajęciach uczniowie zapoznają się z literaturą dziecięcą słuchając tekstów literackich, które stają się inspiracją dla wielu twórczych działań (...)

czytaj więcej ...

ROBORiders (klasy 1-2 SP)

To zajęcia rozwijające umiejętności programowania, a także zdolności matematyczno-logiczne dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym (...)

czytaj więcej ...

Film Club (klasy 4-7)

W każdy poniedziałek odbywać się będą zajęcia dodatkowe FILM CLUB. Na zajęciach będziemy oglądać filmy fabularne w języku angielskim, zaliczane to tzw. kultury wyższej. (...)

czytaj więcej ...

GONIEC - koło dziennikarskie

Wymyślasz? Tworzysz? Chowasz do szuflady? Czas, aby Twoje pomysły dziennikarskie ujrzały światło dzienne! Dołącz do nas! (...)

czytaj więcej ...

INTEGRACJA SENSORYCZNA (SI)

Termin integracja sensoryczna oznacza prawidłową organizację wrażeń sensorycznych (bodźców) (...)

czytaj więcej ...

Ceramika

Zajęcia obejmują działania w zakresie ceramiki oraz rękodzieła (Do It Yourself). Podczas trwania zajęć dzieci lepią z gliny ceramicznej m.in. (...)

czytaj więcej ...

Szachy

Dzięki szachom można pomoc samemu sobie w kształtowaniu własnego charakteru, nauczyć się być spokojnym skupionym i opanowanym, ale dzięki tej grze poznaje się wiele ciekawych osób. (...)

czytaj więcej ...

Judo

Judo to znacznie więcej niż sztuka walki. To sztuka życia, która sprawdza się na co dzień. Dzięki judo nasze dziecko będzie sprawne, odpowiedzialne, wytrwałe i będzie pewne siebie (...)

czytaj więcej ...

ROBORiders (klasy 3-7 SP)

to zajęcia dla młodzieży szkolnej, na których dzieci i młodzież pracują na komputerach w edukacyjnych językach programowania (Scratch, Ruby, Python) (...)

czytaj więcej ...

Juegos en español

Osoby chętne do nauki języka, którym posługuje się blisko 500 milionów ludzi w ponad 20 krajach świata, zapraszamy na zajęcia z hiszpańskiego (...)

czytaj więcej ...

Rzeka Czasu

Lekcja Historii jest bardzo ciekawa i inspirująca. Czym jest historia? Może być rzeką? Kim byli Persowie? Czy państwo można pokroić jak tort? (...)

czytaj więcej ...

SOS i przygotowanie do konkursów

Przed nami nie ma problemów, są tylko wyzwania! Z nami rozwijasz umiejętności, poprawisz sprawdziany oraz przygotujesz się do (...)

czytaj więcej ...

Siatkówka

Serdecznie zapraszam wszystkich na zajęcia dodatkowe z siatkówki dla dziewcząt i chłopców. To bardzo popularny sport w Polsce i na Świecie. (...)

czytaj więcej ...

Tworzenie Gier Komputerowych

Tworzenie Gier Komputerowych to doskonałe połączenie nauki i zabawy w jednym. Warsztaty skierowane są dla dzieci i młodzieży od 9 roku życia. (...)

czytaj więcej ...

HARMONOGRAMY ZAJĘĆ DODATKOWYCH

FORMULARZE WYBORU ZAJĘĆ DODATKOWYCH