Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego GALILEO

W Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego GALILEO brało udział 60 uczniów z klas od 4 do 3 G. Ponad połowa -34 uczniów uzyskało dyplom laureata lub dyplom wyróżnienia!

WIELKIE  G R A T U L A C J E  DLA UCZNIÓW

To jest trudny konkurs, wymaga nie tylko znajomości języka angielskiego, ale także wiedzy na temat krajów anglosaskich. Właśnie dlatego organizatorzy nagradzają nie tylko dyplomem laureatów 5 pierwszych miejsc, ale także dyplomem wyróżnienia 10 kolejnych.

KLASA 4

Brało udział 1569 uczniów, 8 z naszej klasy, średnia ogólnopolska 30, średnia naszej klasy 41

  1. Julia Drzewiecka – dyplom laureata + nagroda książkowa, miejsce 5
  2. Michelle Rawicz-Mańkowska – dyplom laureata, miejsce 8
  3. Filip Ciepluch – dyplom laureata, miejsce 9
  4. Jagoda Rafał – dyplom wyróżnienia, miejsce 11
  5. Natalia Pawłowska – dyplom wyróżnienia, miejsce 15
  6. Rosemary Oppong – dyplom uznania, miejsce 16
  7. Jan Wokowycki – dyplom uznania, miejsce 16
  8. Maks Holnicki-Szulc – dyplom uznania, miejsce 17

KLASA 5

Brało udział 1682 uczniów, 8 z naszej klasy, średnia ogólnopolska 28, średnia naszej klasy 43

  1. Jan Frąckiewicz – dyplom laureata + nagroda książkowa, miejsce 3
  2. Jan Łapiński – dyplom laureata + nagroda książkowa, miejsce 5
  3. Mateusz Struś – dyplom laureata, miejsce 7
  4. Paweł Włodarczyk – dyplom laureata, miejsce 8
  5. Matylda Paprocka – dyplom laureata, miejsce 10
  6. Patryk Stolarski – dyplom wyróżnienia, miejsce 11
  7. Wiktor Glen – dyplom uznania, miejsce 18
  8. Apolonia Wośko – dyplom uznania, miejsce 21

KLASA 6

Brało udział 1374 uczniów, 6 z naszej klasy, średnia ogólnopolska 32, średnia naszej klasy 42

  1. Patryk Wrzesiński – dyplom laureata, miejsce 6
  2. Jasmine Rawicz-Mańkowska – dyplom laureata, miejsce 7
  3. Ada Kornatowska – dyplom laureata, miejsce 7
  4. Oliwier Wójciak – dyplom wyróżnienia, miejsce 11
  5. Agata Żukowska – dyplom uznania, miejsce 16
  6. Livia Bednarska – dyplom uznania, miejsce 19

KLASA 7

Brało udział 1251 uczniów, 9 z naszej klasy, średnia ogólnopolska 30, średnia naszej klasy 37

  1. Anna Kończal-Kamińska – dyplom wyróżnienia, miejsce 11
  2. Agata Kopeć – dyplom wyróżnienia, miejsce 11
  3. Anna Pawlak – dyplom wyróżnienia, miejsce 14
  4. Katarzyna Ilińska – dyplom wyróżnienia, miejsce 14
  5. Hanna Kamińska- dyplom uznania, miejsce 16
  6. Marcin Cieślak – dyplom uznania, miejsce 18
  7. Igor Duma – dyplom uznania, miejsce 21
  8. Piotr Rafał – dyplom uznania, miejsce 21
  9. Victoria Możdżyński – dyplom uznania, miejsce 22

KLASY 8

Brało udział 1509 uczniów, 16 z naszej klasy, średnia ogólnopolska 34, średnia naszej klasy 40

  1. Witold Kornatowski – dyplom laureata, miejsce 7
  2. Antoni Rakowski – dyplom laureata, miejsce 7
  3. Wiktor Witkowski – dyplom laureata, miejsce 8
  4. Marta Górecka – dyplom laureata, miejsce 10
  5. Zuzanna Jaworska – dyplom wyróżnienia, miejsce 11
  6. Amelia Olszewska – dyplom wyróżnienia, miejsce 11
  7. Emilia Kowalczuk – dyplom wyróżnienia, miejsce 12
  8. Mateusz Tuczyński – dyplom wyróżnienia, miejsce 12
  9. Alicja Wykowska – dyplom wyróżnienia, miejsce 13
  10. Klaudia Możdżyński – dyplom wyróżnienia, miejsce 14
  11. Zuzanna Twarowska – dyplom wyróżnienia, miejsce 15
  12. Anna Pawińska – dyplom wyróżnienia, miejsce 15
  13. Borys Cz – dyplom uznania, miejsce 16
  14. Dominik Wrzesiński – dyplom uznania, miejsce 17
  15. Aleksandra Wołkowycka – dyplom uznania, miejsce 18
  16. Nina Ciepluch – dyplom uznania, miejsce 19

KLASA 3G

Brało udział 1090 uczniów, 13 z naszej klasy, średnia ogólnopolska 34, średnia naszej klasy 34

  1. Dominika Wyrzykowska- dyplom wyróżnienia, miejsce 12
  2. Martyna Ziółkowska – dyplom wyróżnienia, miejsce 13
  3. Kacper Rafał – dyplom wyróżnienia, miejsce 15
  4. Julia Rawska – dyplom uznania, miejsce 16
  5. Victoria Juszkiewicz – dyplom uznania, miejsce 17
  6. Micha Górski – dyplom uznania, miejsce 17
  7. Olaf Nowak – dyplom uznania, miejsce 18
  8. Klaudia Szewczyk – dyplom uznania, miejsce 19
  9. Jakub Kołcz – dyplom uznania, miejsce 19
  10. Emilia Roszkowska – dyplom uznania, miejsce 20

Jesteśmy z Was bardzo dumni.  

You are simply the best!

Language Depts.

Categories :

Archiwa

Edukacja Społeczna