Wielki sukces w Olimpusie i Olimpusku 2018-2019!

Wielki sukces w Olimpusie i Olimpusku 2018-2019!

Drodzy Państwo, Kochani Uczniowie,

WIELKIE GRATULACJE! 
Aż 44 uczniów naszej szkoły zostało laureatami ogólnopolskiego konkursu języka angielskiego OLIMPUS/OLIMPUSEK, a średnia wyników w każdej klasie była znacząco wyższa niż średnia ogólnopolska, chociaż w innych szkołach biorą udział jedynie najlepsi a u nas właściwie wszyscy.

Jest to o 12 więcej niż w zeszłym roku szkolnym!

 

OLIMPUSEK, klasy 1-3 (dyplom laureata i nagroda książkowa miejsca 2-5, dyplom laureata miejsca 6-15)

 

W Klasie I : Udział brało 1995 uczniów (w tym 8 z naszej klasy 1).Średni wynik 134 pkt (12-210 pkt) – średnia w naszej klasie 159 pkt.

Najlepsze wyniki w klasie 1

  1. Katarzyna Scibura – 192/210 pkt, miejsce 10, dyplom laureata
  2. Zuzanna Skrok – 188/210 pkt, miejsce 12, dyplom laureata
  3. Lena Krzyżanowska – 181/210 pkt, miejsce 15, dyplom laureata
  4. Pola Krzyżanowska– 173/210 pkt, miejsce 19, dyplom uznania

W Klasie II : Udział brało 3348 uczniów (w tym 11 z naszej klasy 2).Średni wynik 108 pkt (4-210 pkt) – średnia w naszej klasie 166 pkt.

Najlepsze wyniki w klasie 2

  1. Zofia Stróżewska – 197/210 pkt, miejsce 7, dyplom laureata
  2. Nina Stykowska – 197/210 pkt, miejsce 7, dyplom laureata
  3. Brandon Kubiak – 195/210 pkt, miejsce 8, dyplom laureata
  4. Michalina Balcerzak – 195/210, miejsce 8, dyplom laureata
  5. Mateusz Kozłowski 187/210, miejsce 12, dyplom laureata
  6. Aleksander Sandecki – 183/210, miejsce 14, dyplom laureata
  7. Amelia Trzeciak– 180/210 pkt, miejsce 16, dyplom uznania

W Klasie III : Udział brało 2386 uczniów (w tym 13 z naszej klasy 3).Średni wynik 91 pkt (4-206 pkt) – średnia w naszej klasie 142 pkt.

Najlepsze wyniki w klasie 3

 

W klasie 3 nie mamy laureatów, jednak nasz średni wynik 142 jest znacząco wyższy od średniego 91 pkt i widać, że w klasie 3 konkurs był szczególnie wymagający

  1. Julia Włodarczyk– 175/210 pkt, miejsce 16, dyplom uznania
  2. Victoria Baranowska – 173/210 pkt, miejsca 17, dyplom uznania

 

OLIMPUS, klasy 4-3G (dyplom laureata i nagroda książkowa miejsca 2-5, dyplom laureata miejsca 6-10)

 

W Klasie IV : Udział brało 4595 uczniów (w tym 10 z naszej klasy 4).Średni wynik 39 pkt (0-60 pkt) – średnia w naszej klasie 50,2 pkt.

Najlepsze wyniki w klasie 4

  1. Michelle Rawicz-Mańkowska – 58/60 pkt, miejsce 3, dyplom laureata, nagroda książkowa
  2. Jagoda Rafał- – 58/60 pkt, miejsce 3, dyplom laureata, nagroda książkowa
  3. Julia Drzewiecka – 57/60 pkt, miejsce 4, dyplom laureata, nagroda książkowa
  4. Jan Wołkowycki – 56/60 pkt, miejsce 5, dyplom laureata, nagroda książkowa
  5. Rosemary Oppong – 54/60 pkt, miejsce 7, dyplom laureata
  6. Julia Szymańska – 54/60 pkt, miejsce 7, dyplom laureata
  7. Natalia Pawłowska – 52/60 pkt, miejsce 9, dyplom laureata
  8. Filip Ciepluch – 50/60 pkt, miejsce 11, dyplom uznania

W Klasie V : Udział brało 5773 uczniów (w tym 10 z naszej klasy 5). Średni wynik 36 pkt (0-60 pkt) – średnia w naszej klasie 48,5 pkt.

Najlepsze wyniki w klasie 5

  1. Matylda Paprocka – 58/60 pkt, miejsce 3, dyplom laureata, nagroda książkowa
  2. Paweł Włodarczyk – 55/60 pkt, miejsce 6, dyplom laureata
  3. Jan Łapiński – 54/60 pkt, miejsce 7, dyplom laureata
  4. Mateusz Struś – 53/60 pkt, miejsce 8, dyplom laureata
  5. Patryk Stolarski – 52/60 pkt, miejsce 9, dyplom laureata
  6. Jan Frąckiewicz – 52/60 pkt, miejsce 9, dyplom laureata
  7. Natalia Wójcik – 47/60 pkt, miejsce 14, dyplom uznania
  8. Marianna Czabanowska – 46/60 pkt, miejsce 15, dyplom uznania

W Klasie VI : Udział brało 4436 uczniów (w tym 10 z naszej klasy 6).  Średni wynik 38 pkt (0-60 pkt) – średnia w naszej klasie 44,2 pkt.

Najlepsze wyniki w klasie 6

  1. Oliwier Wójciak – 58/60 pkt, miejsce 3, dyplom laureata, nagroda książkowa
  2. Jasmine Rawicz-Mańkowska – 54/60 pkt, miejsce 7, dyplom laureata,
  3. Livia Bednarska – 54/60 pkt, miejsce 7, dyplom laureata,
  4. Agata Żukowska – 49/60 pkt, miejsce 12, dyplom uznania
  5. Patryk Wrzesiński – 48/60 pkt, miejsce 13, dyplom uznania
  6. Ada Kornatowska – 46/60 pkt, miejsce 15, dyplom uznania

W Klasie 7 : Udział brało 3840 uczniów (w tym 14 z naszej klasy 7). Średni wynik 39 pkt (2-60 pkt) – średnia w naszej klasie 46,6 pkt.

Najlepsze wyniki w klasie 7

  1. Karol Rolla – 54/60 pkt, miejsce 7, dyplom laureata,
  2. Katarzyna Ilińska – 54/60 pkt, miejsce 7, dyplom laureata,
  3. Maja Holnicka-Szulc – 52/60 pkt, miejsce 9, dyplom laureata
  4. Hanna Kamińska – 51/60 pkt, miejsce 10, dyplom laureata
  5. Agata Kopeć – 50/60 pkt, miejsce 11, dyplom uznania
  6. Anna Pawlak – 49/60 pkt, miejsce 12, dyplom uznania
  7. Piotr Rafał – 49/60 pkt, miejsce 12, dyplom uznania
  8. Anna Kończal-Kamińska – 48/60 pkt, miejsce 13, dyplom uznania
  9. Igor Duma – 48/60 pkt, miejsce 13, dyplom uznania
  10. Marcin Cieślak – 46/60 pkt, miejsce 15, dyplom uznania

 

W Klasie 8 : Udział brało 4772 uczniów (w tym 29 z naszych klas 8A i 8B). Średni wynik 41 pkt (0-60 pkt) – średnia w naszych klasach 48,7 pkt.

Najlepsze wyniki w klasie 8

  1. Mateusz Tuczyński – 55/60 pkt, miejsce 6, dyplom laureata
  2. Witold Kornatowski – 55/60 pkt, miejsce 6, dyplom laureata
  3. Antoni Rakowski – 55/60 pkt, miejsce 6, dyplom laureata
  4. Dominik Wrzesiński – 55/60 pkt, miejsce 6, dyplom laureata
  5. Julia Lis – 54/60 pkt, miejsce 7, dyplom laureata
  6. Wiktor Witkowski – 54/60 pkt, miejsce 7, dyplom laureata
  7. Alicja Wykowska – 53/60 pkt, miejsce 8, dyplom laureata
  8. Marta Górecka – 53/60 pkt, miejsce 8, dyplom laureata
  9. Zuzanna Twarowska– 53/60 pkt, miejsce 8, dyplom laureata
  10. Klaudia Moźdzyński – 53/60 pkt, miejsce 8, dyplom laureata
  11. Nina Ciepluch – 53/60 pkt, miejsce 8, dyplom laureata
  12. Maciej Kalota – 52/60 pkt, miejsce 9, dyplom laureata
  13. Kacper Szymański – 52/60 pkt, miejsce 9, dyplom laureata
  14. Emilia Kowalczuk – 52/60 pkt, miejsce 9, dyplom laureata
  15. Amelia Olszewska – 52/60 pkt, miejsce 9, dyplom laureata
  16. Zuzanna Jaworska – 50/60 pkt, miejsce 11, dyplom uznania
  17. Borys Czabanowski – 50/60 pkt, miejsce 11, dyplom uznania
  18. Ignacy Gałkowski – 48/60 pkt, miejsce 13, dyplom uznania
  19. Anna Pawinska – 47/60 pkt, miejsce 14, dyplom uznania

W Klasie IIIG : Udział brało 2898 uczniów (w tym 14 z naszej klasy III G). Średni wynik 41 pkt (0-60 pkt) – średnia w naszej klasie 41,4 pkt.

Najlepsze wyniki w klasie III G

  1. Julia Rawska – 50/60 pkt, miejsce 11, dyplom uznania
  2. Olaf Nowak – 49/60 pkt, miejsce 12, dyplom uznania
  3. Martyna Ziółkowska – 47/60 pkt, miejsce 14, dyplom uznania
  4. Emilia Roszkowska – 47/60 pkt, miejsce 14, dyplom uznania
  5. Kacper Rafał – 46/60 pkt, miejsce 15, dyplom uznania

Gratulując życzymy dalszych sukcesów!

Language  Dept.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *