Wielki sukces Naszych Uczniów w Odysei Umysłu!

Wielki sukces Naszych Uczniów w Odysei Umysłu!

W niedzielę 24 lutego Nasi Uczniowie pod moją opieką wzięli udział w regionalnych eliminacjach międzynarodowego konkursu Odyseja Umysłu. Osiągnęli bardzo wysoką lokatę punktową w swojej grupie wiekowej i dostali się do Ogólnopolskiego Finału Odysei Umysłu. 
 

Odyseja Umysłu® to przyjazny program edukacyjny realizowany w formie międzynarodowego konkursu, w którym co roku bierze udział kilkadziesiąt tysięcy uczniów i studentów z całego świata. Patronat nad polską edycją sprawuje Minister Edukacji Narodowej.

Celem Odysei jest rozwój zdolności twórczych, jakie posiada każdy młody człowiek. Uczymy dzieci i młodzież kreatywnego i krytycznego myślenia, angażując grupy uczestników w proces twórczego rozwiązywania problemów rozbieżnych – czyli takich, które rozwiązać można na wiele sposobów.

 
Sukces Naszych Uczniów ten był okupiony dużym wysiłkiem. Od września 2018 roku Odyseusze pracowali nad zadaniem długoterminowym i ćwiczyli zadania spontaniczne. Wykazali się niezwykłą pomysłowością, zaangażowaniem i wytrwałością. 
Już 30 marca zmierzymy się z najlepszymi drużynami z całej Polski. Występ w finale może być dla nas przepustką do Ogólnoświatowego Finału w Stanach zjedonoczonych! 
 
Całą społeczność szkolną prosimy o kibicowanie i trzymanie kciuków! 
 
Jesteśmy niezwykle dumni z naszej drużyny w składzie:
 
Zuzia Twarowska 
Emilka Kowalczuk 
Julka Lis 
Wiktor Witkowski 
Dominik Wrzesiński  
Witek Kornatowski 
 
Serdecznie dziękujemy Rodzicom Odyseuszy, którzy wspierali nas duchowo i logistycznie podczas konkursu. 
 
Dumna ze swoich Odyseuszy Trenerka, 
Anna Graczyk
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *