WIELKI SUKCES! JESTEŚMY LIDEREM!

WIELKI SUKCES! JESTEŚMY LIDEREM!

WIELKI SUKCES! JESTEŚMY LIDEREM!

DWUJĘZYCZNA SZKOŁA PODSTAWOWA I DWUJĘZYCZNE LICEUM W ŁOMIANKACH LIDEREM CERTYFIKACJI JĘZYKOWEJ!

18 stycznia 2019 roku w Ambasadzie Brytyjskiej w Warszawie pod patronatem Ambasadora Zjednoczonego Królestwa w Polsce Pana Jonathana Knotta, odbyła się uroczystość Future Ready połączona z 10-leciem Platynowego Centrum Egzaminacyjnego Lang LTC. Na spotkaniu byli obecni przedstawiciele ponad 70 szkół z całej Polski, reprezentant Cambridge Assessement English. Wystąpił również znany mówca motywacyjny i autor książek biznesowych, Marek Stączek.

Podczas tej uroczystości odbyła się ceremonia wręczenia nagród i wyróżnień dla Preparation Centers, które w znaczący sposób przyczyniają się do popularyzacji testów i egzaminów Cambridge English Qualifications. Jest nam niezwykle miło, że nasza Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa w Łomiankach została uhonorowana jedną z 8 nagród. Podkreślono, jak wielkie osiągnięcia uzyskali  uczniowie naszych szkół w ciągu niespełna dwóch lat. Wszystkie przygotowane przez nas dzieci zdają egzaminy i uzyskują w nich bardzo wysokie wyniki.

Pragnę serdecznie podziękować Dyrektorowi ds. Dwujęzyczności Pani Meggie Rawicz-Mańkowskiej za przygotowanie i wdrożenie programu w naszej szkole. Dziękuję za ogromne zaangażowanie i pomoc. Pani Meggie sprawiła, że język angielski nie jest trudny a nauka sprawia dzieciom wiele radości  i satysfakcji z osiąganych sukcesów. Przez te ostatnie dwa lata jesteśmy świadkami profesjonalizmu i skuteczności w działaniu, jaką cechuje Panią Meggie. Plan wdrożony przez Paną Meggie odniósł sukces. Dziękuję!

Nagroda,  którą otrzymaliśmy jest również odzwierciedleniem pracy wspaniałego zespołu nauczycieli języka angielskiego. Pięknie dziękuję Pani Joannie Kaśków, Pani Joannie Gołaszewskiej, Pani Zuzannie Paczkowskiej, Panu Wojtkowi Sobolewskiemu i Josephowi Changowi za ogromne zaangażowanie i motywowanie dzieci. Wasza pasja do nauczania języka jest czymś wyjątkowym. Atmosfera żywego języka angielskiego, jaka panuje na lekcjach sprawia,  że dzieci czekają na angielski i kochają te lekcje. Dziękuję!

Sukcesy naszych uczniów w egzaminach zewnętrznych  i konkursach to sukcesy pracy całego zespołu. Jestem bardzo dumna z tej nagrody i dziękuję, że mogę współpracować z tak prawdziwymi profesjonalistami.

Podczas wręczenia nagrody towarzyszyły nam wspaniałe emocje. To wyjątkowe, ogólnopolskie wyróżnienie dodaje skrzydeł, motywuje i zobowiązuje do dalszego działania.

Jesteśmy LIDERAMI.

Już dzisiaj mogę wszystkich zapewnić, że od września 2019r. w Dwujęzycznym Liceum Ogólnokształcącym w Łomiankach, będziemy również kontynuować dwujęzyczność. Jestem przekonana, że przed naszymi uczniami kolejne sukcesy na wyższym poziomie edukacyjnym.

 

Pozdrawiam serdecznie i dziękuję

Jolanta Malesa

Dyrektor Szkoły

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *