Wirtualne podróże po Wielkiej Brytanii z klasą 4

Wirtualne podróże po Wielkiej Brytanii z klasą 4

Dnia 26 i 27 września w naszej szkole odbył się dzień języka angielskiego. Uczniowie klasy czwartej pogłębili swoją wiedzę dotyczącą krajów anglojęzycznych, zwyczajów, kuchni, sportu a nawet historii. Odbyliśmy w tym dniu wirtualną wycieczkę do Zjednoczonego Królestwa, która była podsumowaniem wypraw odbytych na zajęciach Around the World.. Ponadto wykonywaliśmy wiele innych aktywności takich jak prezentacje czy quizy a uczniowie klasy IV zaprezentowali swoje autorskie projekty, które niebawem będzie można obejrzeć w naszej szkole. Brawo:) Na zakończenie naszej fantastycznej wyprawy zajadaliśmy się angielskimi ciasteczkami popijając je typową angielska herbatą :)))
Language  Dept.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *