O Wielkiej Brytanii wiemy wszystko - klasy 7a & 7b

O Wielkiej Brytanii wiemy wszystko – klasy 7a & 7b

Dnia 26 i 27 września w naszej szkole odbył się dzień języka angielskiego. Uczniowie klasy siódmej utrwalili posiadaną wiedzę dotyczącą krajów anglojęzycznych, zwyczajów, kuchni, sportu, a nawet historii języka angielskiego wybierając się do Zjednoczonego Królestwa. Ponadto wykonaliśmy wiele aktywności a uczniowie przedstawili swoje autorskie projekty, które niebawem będzie można obejrzeć w naszej szkole. Wszystkie prace były znakomite, wystarczy wspomnieć Stonehenge, projekt dotyczący Szkocji, Walii czy też potwora z Loch Ness. Na zakończenie naszej eskapady zajadaliśmy się angielskimi ciasteczkami popijając je typową angielską herbatą :)))

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *